KLİNİĞİMİZ

Hakkımızda

VETRİO VETERİNER KLİNİĞİ Halkalı, Atakent'te Veteriner Hekim Elif AKYOL tarafından kurulmuştur. Elif AKYOL İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden 2017 yılında mezun olmuştur ve mezun olduktan sonra çeşitli veteriner kliniklerinde Hekimlik yaparak deneyim kazanmıştır. Mesleki gelişimini eğitim programları ve kongrelere katılarak devam ettirmektedir. Vetrio Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek küçük dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Kliniğimizde sunduğumuz üst düzey teknolojik hizmet olanakları ile, muayene - teşhis, laboratuvar ünitesi, dijital röntgen-CR, yoğun bakım ünitesinden oluşan operasyon bölümü, fizik tedavi, yatılı tedavi, eve servis ve pet kuaför ve pet shop bölümü ile tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunmaktayız. Küçük dostlarımıza en iyi sağlık hizmetini güleryüz ile vermeyi ilke edinen kliğinimiz, bütün sağlık sorunlarınızda ve aklınıza takılan sorularla ilgili kliniğimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Dosyalar

Kedi ve Köpekler İçin Zehirli Bitkiler Veteriner Farmakoloji ve Toksikoloji Derneği ile Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği tarafından hazırlanmış olan posteri indirebilirsiniz.
5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nun tam metnini indirebilirsiniz.
Hayvan Hakları Bildirgesi Hayvan Hakları Bildirgesi'nin tam metnini indirebilirsiniz.
SOSYAL MEDYA
VETRİO VETERİNER KLİNİĞİ Halkalı Merkez Mah. 1. Posta Sk. B-Blok No:10/I Küçükçekmece - İstanbul / TÜRKİYE Tel : 0212 890 47 37 Gsm: 0533 665 87 37 E-posta: vetrioveteriner@gmail.com Web: www.vetrioveteriner.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın