Kuaför Hizmetleri

Kuaför Hizmetleri

Makine ve makas tıraşları, banyo, ilaçlı banyo, tırnak kesimi, pati araları, kulak, göz ve anal kese temizliği kliniğimizde yapılmaktadır. Bu işlemlerde hijyene ve hastanın stres yaşamamasına azami özen gösterilmektedir.
Makine ve makas tıraşları, banyo, ilaçlı banyo, tırnak kesimi, pati araları, kulak, göz ve anal kese temizliği kliniğimizde yapılmaktadır. Bu işlemlerde hijyene ve hastanın stres yaşamamasına azami özen gösterilmektedir. Tıraş işlemlerinde korkan, ısıran ve aşırı stres yaşayan çocuklarımıza hasta sahiplerimizin bilgisi dahilinde çok kısa etkili ve güvenilir sakinleştirici ilaçlar kullanılmaktadır. Kliniğimizde tıraş için kesinlikle genel anestezi yapılmamaktadır. Kuaför işlemleriniz için lütfen randevu alınız.
Kuaför Hizmetleri
Kuaför Hizmetleri
Kuaför Hizmetleri
Kuaför Hizmetleri
Kuaför Hizmetleri
SOSYAL MEDYA
VETRİO VETERİNER KLİNİĞİ Halkalı Merkez Mah. 1. Posta Sk. B-Blok No:10/I Küçükçekmece - İstanbul / TÜRKİYE Tel : 0212 890 47 37 Gsm: 0533 665 87 37 E-posta: vetrioveteriner@gmail.com Web: www.vetrioveteriner.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Kuaför Hizmetleri
Bizi Arayın